sobota, 7 marca 2020

Military Rogala - Polskie gołębie dalekodystansowe

Przedstawiamy hodowlę z oddziału PZHGP 09 Radzyń Podlaski. Sławomir Rogala to specjalista w lotach na daleki dystans. Ma na swoim koncie sukcesy na szczeblu oddziału i okręgu. Dwa jego gołębie były wystawiane na Olimpiadzie w Poznaniu w 2011 roku. Jest on uczestnikiem znanych lotów dalekodystansowych z Barcelony, Ostendy czy lotu narodowego z Lizbony. Z tego ostatniego w 2019 roku zdobył pierwszą serię w Polsce gdzie odległość do jego gołębnika wyniosła 2811 km!

Zasubskrybuj na YouTube nasz kanał, aby otrzymywać powiadomienia o nowych materiałach video: Kliknij tu.

Kontakt do hodowcy:
Sławomir Rogala - tel.: +48 608 786 457, email: slawekr4@wp.pl
 
______________
We present the breeding from the branch of PZHGP 09 Radzyń Podlaski. Sławomir Rogala is a specialist in long-distance flights. He has had successes at the branch and district level. Two of his pigeons were exhibited at the Olympics in Poznań in 2011. He is a participant of well-known long-distance flights from Barcelona, Ostend or national flight from Lisbon. From the latter, in 2019 he won the first series in Poland where the distance to his dovecote was 2811 km!

Subscribe to our YouTube channel to receive notifications about new videos: Click here.

Contact the breeder:
Sławomir Rogala - tel.: +48 608 786 457, email: slawekr4@wp.pl


Jesteś zainteresowany filmem o swojej hodowli? Chcesz w krótkim czasie dotrzeć do wielu hodowców? - Skontaktuj się z nami. Kliknij zakładkę "Kontakt" u góry strony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz