wtorek, 13 listopada 2018

Skrzydlate towarzystwo w Targach Kielce


Tradycyjnie już grudzień to ważny miesiąc dla miłośników i hodowców gołębi, drobiu ozdobnego i królików. Po raz kolejny wszyscy spotkają się w Targach Kielce, aby poznać nietypowe okazy oraz wymienić doświadczenia.

Wszystko to za sprawą odbywających się jednocześnie wydarzeń, skierowanych do miłośników gołębi i nie tylko. Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych, Świętokrzyska Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego oraz Królików, II Ogólnopolski Czempionat Rexów Barwnych i Castorexów – na te wydarzenia czekają hobbyści z całego kraju. 
Podczas zeszłorocznych imprez padły swoiste rekordy. Ponad 1200 prezentowanych królików oraz 52 350 zł zebrane podczas charytatywnej licytacji dla dzieci – to liczby, które warto zapamiętać, po zeszłorocznych hobbystycznych wystawach gołębi pocztowych, rasowych, drobiu ozdobnego oraz królików, które odbyły się w Targach Kielce.
Organizatorami wystaw są Związek Hodowców Gołębi Pocztowych – Okręg Kielce, Świętokrzyski Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego oraz Świętokrzyskie Stowarzyszenie Hodowców Królików Rasowych i Drobnego Inwentarza.
Zapraszamy do Targów Kielce od 8 do 9 grudnia 2018 roku.
Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie wydarzenia: www.wystawagolebi.targikielce.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz