niedziela, 1 kwietnia 2018

Hodowla K. & P. Mikołajczak - PZHGP 0217 Kościan

Przedstawiamy film z bardzo ciekawej hodowli z oddziału Kościan. Kazimierz i Piotr to lotujący  z sukcesami ojciec i syn, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w oddziale, Rejonie i w GMP. W tym filmie podzielą się z nami wiedzą o hodowli gołębi pocztowych oraz praktycznymi poradami. Poznamy też ich gołębie, które zapewniają im sukcesy w ostatnich latach.


Dane kontaktowe do hodowcy:
Piotr Mikołajczak
tel.: 609 718 181
narus1981@o2.pl

Jeśli chcesz zaprezentować swoją hodowlę i masz ciekawe gołębie na sprzedaż lub prowadzisz firmę z branży sportu gołębiarskiego - skontaktuj się z nami. W krótkim czasie dotrzesz do wielu hodowców. Dane kontaktowe w górnym menu w zakładce Kontakt.

4 komentarze:

  1. Wreszcie coś ciekawego bez sciemy i tak jak jest w rzeczywistości.bez naciągania na zakup u niego.fajny filmik oddaje rzeczywistość tak jak u wielu hodowcow protoplasta jest ojciec i tu cały szacun dla Pana Kazimierza.piękne gołębie ,które robią już wyniki, a zwłaszcza czarne,życzę dalszych wyników , pozdrowienia dla wszystkich dobry lot.Mirek

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniała rodzina,wspaniała hodowla i wspaniałe osiągnięcia i sukcesy za co chciałbym podziękować zarówno Piotrowi,Panu Kazimierzowi i Panu Robertowi za wspaniały materiał w postaci gołąbków i za wiedzę,którą zdobywam Dzięki tym 2 wspaniałym hodowlom nie śmiał bym powiedzieć i napisać, że to będą być może ojcowie przyszłych sukcesów zarówno moich sukcesów jak i wielu innych kolegów hodowców w całej Polsce.Chciałbym drodzy koledzy i koleżanki szerzyć wszem i wobec żeby między nami kolegami i koleżankami w tymże wspaniałym naszym sporcie,pasji i hobby nie było żadnej zawiści, zazdrości, niekolezenskosci,żebyśmy sobie nawzajem pomagali,wspierali się i nie szczedzili życzliwe i serdecznej pomocy wobec młodych hodowców i nie tylko i chciałbym nadmienić, że taka kolezenska i wręcz przyjacielska współpraca jest między tymi dwoma kolegami co uchodzi za wzór i na takich fundamentach powinniśmy opierać swą przyszłość w tymże wspaniałym hobby jakim jest hodowla Golebi Pocztowych. Jest mi niezmiernie miło,że wśród nas kolegów hodowców i w tymże naszej drugiej,ze tak powiem Miłości poznaje się takich ludzi jak oni za co jeszcze raz chciałbym serdecznie Podziękować i liczę na dalszą współpracę Panowie i również chciałbym Podziękować całemu zespołowi Videolotnik za wspaniały film-Pozdrawiam-Dobry Lot Koledzy i Koleżanki.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo dobre golabki i bardzo dobrzy ludzie poznalem Piotra przypadkim pracowalem niedaleko i pomylilem drogi i zobaczylem golebnik i tak trafilem w niedziele na lot obecnie posiadam sporo ptakow od Piotra a obecnie czarna samiczka.jest najlepsza lotniczka roczna umnie w oddziele a lotuje w Staporkowie kolo kielc dzieki Piotr i powodzenia zycze dla calej rodzinki

    OdpowiedzUsuń