wtorek, 13 marca 2018

Granulaty TJW - nowoczesne rozwiązania w żywieniu gołębi

TJW Racing Pigeons Feed to polska firma oferująca najwyższej jakości granulaty i suplementy diety dla gołębi. Produkowane mieszanki i suplementy diety w trakcie opracowywania i wdrażania do sprzedaży są pod kontrolą własnego gabinetu weterynaryjnego.

TJW to marka zapewniająca nowatorski i kompleksowy system żywienia gołębi a produkty TJW pozwalają na:
  • Ułatwienie i uproszczenie żywienia
  • Podwyższenie statusu zdrowotnego hodowli
  • Obniżenie kosztów żywienia
  • Zbilansowanie diety w każdym okresie hodowli i lotowania
  • Zabezpieczenie mieszanek ziaren
  • Szybszy, sprawniejszy i zdrowszy odchów młodych
  • Kontrolę świeżości pokarmu i higienę
  • Wyeliminowanie w dużej części niepotrzebnych i zbędnych suplementów diety i dodatków

Mikrogranulat ADENO STOP Młode Mieszanka specjalnie dla młodych zabezpieczająca przed syndromem Adeno. Produkt ma za zadanie zbudować integralność jelit, podnieść sprawność układu odpornościowego i zabezpieczyć przed rozwojem patogenów typu: salmonella, kokcydioza i pierwotniaki.


Granulat uniwersalny FIT+ Uniwersalna mieszanka lekkostrawna pokrywająca w pełni zapotrzebowania pokarmowe w każdym okresie hodowli. Zawiera zarówno białko bardzo dobrej jakości oraz sporą ilość energii. Produkt uniwersalny zarówno dla profesjonalistów jak i dla tych którzy cenią sobie wygodę.


Granulat Pierzeniowy BiotiMET Mieszanka dobrana typowo na okres pierzenia, starannie dobrany zestaw aminokwasów, witamin, mikro i makro elementów w tym metionina w dwóch bardzo przyswajalnych i dostępnych formach. Zawiera podwyższony poziom biotyny. Kompozycja składników zapewnia bezproblemową i prawidłową wymianę upierzenia.


Granulat Dietetyczny FRESH Mieszanka dla gołębi młodych i dorosłych w okresie lotów konkursowych. Produkt ma na celu oczyszczenie organizmu z wszystkich toksyn, które organizm wydziela przy wysiłku podczas lotu. Zawiera susz owocowy, drożdże oraz ziołowe preparaty oczyszczające.


Mikrogranulat proteinowy ProtiMAX Mieszanka białkowa na okres odchowu młodych gołębi, jak również regeneracyjna po przebytym locie. Zawiera bardzo strawną mieszaninę białek roślinnych, naturalny wyciąg z oregano, czosnku oraz zabezpieczenie przeciw patogenom i toksynom

Mikrogranulat Energetyczny Omega+ Mieszanka energetyczna w ostatnich dniach przed lotem, jak również do szybkiej odbudowy po przebytym trudnym locie. Produkt zawiera unikalną kompozycję roślin oleistych i dodatków mających na celu ułatwienie dostępu organizmu do energii. Zabezpieczony na bazie kwasów organicznych oraz naturalnych wyciągów z roślinnych.
Poniżej możecie zobaczyć materiał video także o innych produktach TJW Feed, o których opowiada p. Jakub Sałek - właściciel marki TJW.Kontakt:
TJW Racing Pigeons Feed
tel. +48 509 285 358
www.tjwfeed.com
jakubsalek@wp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz