niedziela, 25 lutego 2018

Wspólny Gołębnik Roztocze. 4 x Renault Captur do wygrania.


Nowo powstały Wspólny Gołębnik Roztocze to okazja dla hodowców gołębi do rywalizowania między sobą na wysokim poziomie i w międzynarodowym towarzystwie. Jak zapewnia organizator Adam Braszko:

zrobimy wszystko by hodowcy, którzy zechcą powierzyć nam swoje ptaki byli zadowoleni, a ich gołębie osiągały wybitne wyniki i zdobywały cenne nagrody. 

Pan Adam obecnie organizator WG, wcześniej dał się poznać jako bardzo dobry hodowca oraz zdobył zaufanie swoich kolegów jako prezes lotowy i delegat do Okręgu Lublin.


Teren, nad którym znajduje się Wspólny Gołębnik zdradza już jego nazwa, to Roztocze. Malownicze miejsce w województwie lubelskim nad brzegiem Zalewu Nielisz w miejscowości Kulików to lokalizacja tego WG.

Jeżeli zaś chodzi o zasady uczestnictwa to opłata za gołębia wynosi 450 zł brutto za jednego gołębia. Drużyna gołębi składająca się z 5 sztuk (+2 gołębie rezerwowe) to opłata 2250 zł brutto.

Plan lotów na WG Roztocze jest przewidziany na odległość w przedziale od 130 km do 520. Nie licząc lotów treningowych, gołębie będą rywalizować ze sobą w 6 lotach konkursowych.


W temacie nagród uwagę przykuwają cztery samochody Renault Captur o wartości 60 000 zł. Będą one do zdobycia za najlepszego gołębia AS ze wszystkich lotów, najlepszą drużynę 5z5, 1 miejsce z lotu finałowego oraz jeden samochód będzie rozlosowany wśród osób, które zgłoszą drużynę czyli 5 gołębi. Ponadto z listy wszystkich uczestników WG, bez względu na ilość zgłoszonych gołębi przez hodowcę,  zostaną rozlosowane 3 telewizory 60 calowe.

Oprócz tego nagrodami pieniężnymi premiowane są miejsca od 2. do 50. z lotu finałowego oraz pierwsze miejsca w lotach konkursowych i w klasyfikacji AS oraz najlepsza drużyna.
Nagrody na WG Roztocze wyliczono przy obsadzie 1250 szt. gołębi biorących udział we współzawodnictwie.
Na WG Roztocze budowę gołębnika rozpoczęto po Nowym Roku. Aktualnie trwają prace wykończeniowe, które obejmują pokrycie dachu. Kolejny etap to zabudowa wnętrza i dodanie wyposażenia. Za chwilę całość będzie gotowa na nowych "mieszkańców". Nastąpi to 10. kwietnia, kiedy to zaczną być przyjmowane gołębie od uczestników. Zapraszamy do rywalizacji.

Organizator zapewnia również imprezę finałową wraz z kateringiem. Nie zabraknie na pewno emocji podczas najważniejszego z lotów czyli lotu finałowego.
Zwycięskim gołębiem może być właśnie Twój gołąb. Zapraszamy do uczestnictwa bo już ono same gwarantuje szansę na wygraną.

Więcej informacji i regulamin dostępny na:
www.wgroztocze.pl
oraz pod nr telefonu:
+48 602 554 395
1 komentarz: