niedziela, 15 stycznia 2017

WOŚP i Caritas razem - gołąbek na aukcję

Popularna opcja zdobywania pieniędzy na szczytny cel to aukcje charytatywne. W środowisku gołębiarskim niekiedy zdarza się, że uznani hodowcy ofiarują wówczas na tego typu aukcje swoje gołębie a inni z kolei licytują by zasilić finansowo potrzebującą osobę lub inny ważny cel.

Na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy również można wylicytować gołąbka. Dosyć niezwykłego. ;)

Caritas Polska postanowił przekazać na aukcję XXV Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy lampę oliwną w kształcie gołębia pokoju, wykonaną przez chrześcijan z Bliskiego Wschodu.

Aukcja trwa do 23 stycznia więc chetni mogą jeszcze licytować. Aktualna cena godna czempiona. Ale wierzymy, że to nie jest ostateczna kwota.
Adres charytatywnej aukcji i szczegóły:

http://aukcje.wosp.org.pl/lampka-pokoju-od-caritas-polska-dla-wosp-i4085404

VideoLotnik.pl sugeruje aby w przyszłym roku jako ciekawostkę i przy okazji sposób promowania sportu gołebiarskiego wystawić na taką aukcję żywego gołębia ewentualnie jakiś przedmiot. Wiadomo będzie to aukcja dla pasjonatów tej branży ale zdarzają się najróżniejsze aukcje. Ważne, że służą pomocą. W razie zainteresowania temat popchniemy dalej. Jeśli znalazłby się chętny a regulamin aukcji pozwoli oraz organizator się zgodzi myślę, że byłaby to ciekawa aukcja. A Wy co o tym sądzicie?

A już za parę dni nowe filmy na VideoLotnik.pl. Zapraszamy do obserwowania i oglądania.1 komentarz: