piątek, 18 kwietnia 2014

Janusz Szalkowski - 0241 Iława

W pierwszej połowie kwietnia zawitaliśmy do Janusza Szalkowskiego z oddziału Iława, Okręg Olsztyn. Ten utytułowany hodowca swoją karierę w sporcie gołębiarskim dzielił między dwa kraje: Polskę i Niemcy. W Polsce zaczynał przygodę z gołębiami, w Niemczech zaś, rozwinął swoją karierę w tej dyscyplinie między innymi współpracując z Toni Deignerem czy z Heinzem Meierem.
W filmie poruszamy mi. in. temat hodowli gołębi, profilaktyki, leczenia, karmienia. Wspominamy trochę o historii, wspólnych gołębnikach i przyszłości sportu gołębiarskiego. Ciekawa rozmowa i cenne rady dla każdego hodowcy.
Kontakt do pana Janusza znajduje się w opisie filmu na YouTube.

Zapraszam do oglądania (materiał w 1080pHD):
A z okazji Świąt Wielkiej Nocy wszystkim widzom i czytelnikom VideoLotnika, życzę miłych spotkań w rodzinnym gronie,  dużo zdrowia. Spełnienia marzeń, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym oraz jak najlepszych wyników w sezonie lotowym 2014.


                                                             
                                                                 Alleluja i Dobry Lot. :)

1 komentarz:

  1. slyszalem,ze przerosla Cie polska rzeczywistosc i sie poddales.podobno chcesz wyjechac ponownie na zachod i przestac lotowac?nie wiem czy jestes w kraju czy za granica stad korzystam z komputera i chcialbym ci zlożyc zyczenia zdrowych, spokojnych swiat bożego narodzenia i szczesliwego nowego roku 2018 k.kaminski

    OdpowiedzUsuń